Zobrazuji všech 7 výsledků

Allnature Kokosová mouka BIO 1000 g

123.00 
Mouka z dužiny kokosových ořechů má příjemnou vůni a je přirozeně bezlepková. Podle povahy receptu s ní můžete více či méně nahrazovat pšeničnou mouku a dodat tak pokrmům jedinečnou chuť. Allnature Kokosová mouka se získává z usušené dužiny kokosových ořechů. Je lehce stravitelná a obsahuje téměř 20 % proteinů. Díky tomu je přínosem pro redukční a bezlepkové diety, osoby v rekonvalescenci, sportovce či vegetariány.

Jizerka zlatá bezlepková univerzální směs 1000g

104.00 
Tato bezlepková univerzální směs "ZLATÁ" je určena k přípravě slaného i sladkého pečiva v domácí pekárně i pečící troubě, ke smažení či doúpravě polévek nebo omáček. Hmotnost: 1 kg

Jizerské pekárny Jizerka bezlepková směs univezální 1 kg

106.00 
Zažijte radost při pečení z této jedinečné bezlepkové směsi.

SCHÄR – Mehl Farine – mouka na bramborové těsto, bez lepku, 1kg

97.00 
Výhodou mouky je, že je zcela bezlepková a tudíž vhodná pro celiaky. Mouka má široké využití. Vyrobíte z ní gnocchi, bramborové noky, palačinky, těstoviny, halušky, bešamel. Je velice vhodná i na zahušťování polévek a omáček.

SCHÄR – Mix It Universal mouka univerzální, bez lepku, 1000g

109.00 
Univerzální směs mouky na pečení. Dá se použít také na chléb, nebo výrobu čerstvých domácích těstoviny.

SCHÄR MIX C – směs mouky na sladké pečení, bez lepku, 1kg

108.00 
Bezlepková mouka na sladké pečení SCHÄR MIX C obsahuje kukuřičnou, rýžovou a čočkovou mouku. Tato směs se skvěle hodí k pečení sladkých dezertů. Kukuřice, rýže i čočka jsou přirozeně bezlepkové potraviny, které mají v kuchyni široké využití. Bezlepkový mix můžete použít jako úplnou náhradu klasické bílé mouky.